Новини

Онлайн-курс з мовного менеджменту в освіті для вчителів-предметників, директорів та заступників закладів загальної середньої освіти

Для ознайомлення та використання у роботі пропонуємо лист Міністерства освіти і науки України від 07.07.2020 № 2/56-120 щодо онлайн-курсу з мовного менеджменту в освіті для вчителів-предметників, директорів та заступників закладів загальної середньої освіти. Курс безкоштовний. Навчання стартує 15 липня 2020 року.

10:39 08.07.2020

Якісна та доступна дошкільна освіта: завершено громадське обговорення проєкту концепції розвитку дошкільної освіти

3 липня 2020 року завершилось громадське обговорення Концепції розвитку дошкільної освіти. Документ окреслює основні напрями розвитку дошкільної освіти та визначає їхні пріоритети. У разі ухвалення Концепції, будуть встановлені чіткі ознаки якісної дошкільної освіти та шляхи її досягнення, а основні принципи документа стануть підґрунтям для нового Закону "Про дошкільну освіту".

08:22 08.07.2020

Про діяльність "Інклюзивно-ресурсного центру" Маньківської районної ради

«Інклюзивно – ресурсним центром» Маньківської районної ради Черкаської області розпочато діагностування дітей з особливими освітніми потребами для забезпечення права дітей віком від 2 до 18 років на здобуття дошкільної, загальної середньої та професійно – технічної освіти.

16:36 06.07.2020

Рік математики: з 2021 буде обов’язкова ДПА з математики та створять музей науки

Щоб покращити якість вивчення математики в Україні, 2020/2021 навчальний рік оголосили Роком математичної освіти. Саме з 2021 ДПА з математики має стати обов’язковою, також планують збільшити кількість годин на цей предмет, впровадити нові курси для школярів, провести тренінги для вчителів та відкрити Музей науки – ці та інші заходи є у плані, який ухвалив Уряд 25 червня 2020 року.

08:42 01.07.2020

Учасники обласної онлайн-гри «Сокіл» («Джура»)

Протягом 15-18 червня 2020 року проходила обласна онлайн-гра «Сокіл» («Джура»), яка стала альтернативою Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») (обласного етапу) в умовах карантину.

09:36 25.06.2020