Рефреш-семінар вчителів основ здоров'я

06 березня 2018  року на базі Маньківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 відбувся рефреш-семінар для вчителів основ здоров’я району «Захисти себе від ВІЛ».

14:29 06.03.2018

Районний семінар молодих спеціалістів

З метою адаптації молодих педагогів до умов роботи в школі, розширення знань вчителів про ефективні та інноваційні форми методичної роботи, знайомства з основними вимогами до сучасного уроку та з уроком, як з основною формою організації освітнього процесу 05 березня 2018 року  на базі Чорнокам’янської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся семінар молодих спеціалістів району.

14:11 06.03.2018

Районний семінар-практикум вчителів математики

22 лютого 2018 року на базі Молодецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся районний семінар-практикум вчителів математики на тему «Використання сучасних технологій  навчання як впливовий фактор підвищення фахового рівня вчителів та якості знань учнів з математики».

15:08 02.03.2018

РАЙОННИЙ СЕМІНАР – ПРАКТИКУМ ДИРЕКТОРІВ ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ

На виконання плану роботи районного методичного кабінету відділу освіти Маньківської райдержадміністрації 01 березня 2018 року на базі Кищенецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів проведено районний семінар – практикум директорів закладів загальної середньої освіти на тему «Тайм-менеджмент, як умова організації успішного освітнього процесу. Компетентність керівника в часі».

18:59 01.03.2018

Відбулася Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник» - 2018

«Соняшник» – щорічна гра з української мови, літератури та українознавства. Цілями та завданнями цієї гри є формування у школярів сталої зацікавленості українською мовою, літературою та українознавством; підвищення кваліфікації вчителів української мови, літератури та українознавства; активізація позакласної та позашкільної роботи із зазначених вище дисциплін; надання учням можливості змагатися в міжрегіональному масштабі, не виїжджаючи зі свого району.

18:44 01.03.2018

Районний семінар-практикум вчителів фізики

15 лютого 2018 року на базі Маньківського  НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія» відбувся районний семінар-практикум вчителів фізики на тему: «Інноваційні технології як чинник формування в учнів розвивальної діяльності та дієвий фактор підвищення результативності  навчально-виховного процесу на уроках фізики».

11:29 01.03.2018

Новій школі - новий учитель

У лютому 2018 року в Україні розпочалася підготовка педагогічних працівників для роботи в умовах Нової української школи. Відповідний наказ підписаний міністром освіти Лілією Гриневич. Новий Державний стандартом початкової освіти, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 21 лютого 2018 року №87 в контексті Концепції «Нова українська школа», набуває чинності з 1 вересня 2018 року. Активно готуються до шкільної реформи й педагоги Маньківщини.

11:22 26.02.2018

Семінар для директорів навчальних закладів - учасників цільової обласної програми «Інноваційні школи Черкащини»

З метою визначення стану підготовки закладів освіти до впровадження нового Закону України «Про освіту» та реалізації проекту Державного стандарту початкової освіти 22 лютого 2018 року на базі комунального навчального закладу «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» відбувся обласний семінар для директорів навчальних закладів - учасників цільової обласної програми «Інноваційні школи Черкащини» з теми «Інноваційне управління закладом освіти як чинник реалізації Концепції Нової української школи», в якому взяла участь заступник директора Іваньківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Дубина Наталія Миколаївна.

18:19 22.02.2018

Районний семінар - тренінг директорів закладів дошкільної освіти

«Навчіть дитину захищатися!» - саме  під такою назвою 21 лютого 2018 року на базі закладу дошкільної освіти «Росинка» смт Маньківка пройшов семінар – тренінг для директорів закладів дошкільної освіти району.

15:21 22.02.2018

Районний семінар-практикум учителів історії та правознавства

21 лютого 2018 року на базі Добрянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся районний семінар-практикум учителів історії та правознавства на тему «Розвиток творчого потенціалу учнів на уроках історії шляхом впровадження інноваційних технологій».

16:39 21.02.2018