Щодо організації дистанційного навчання під час карантину

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», листа МОН України від 11.03.2020 №1/9-154, відповідно до рішення регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Черкаської ОДА (протокол №5 від 11 березня 2020 року) та з метою дотримання вимог щодо профілактики коронавірусної інфекції з 12 березня до 3 квітня 2020 року в Україні запроваджено карантин. КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» пропонує рекомендації щодо організації дистанційного навчання під час карантину.

12:22 13.03.2020

ПРОБНЕ ТЕСТУВАННЯ: ЗМІНЕНО ДАТИ ПРОВЕДЕННЯ

Із метою запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19, на виконання Постанови Кабінету Міністрів України №211 від 11 березня 2020 року було ухвалено рішення про перенесення дат проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання.

12:11 12.03.2020

Районний семінар-практикум працівників психологічної служби

11 березня 2020 року на базі Нестерівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся районний семінар-практикум працівників психологічної служби з теми «Професійна діяльність працівників психологічної служби щодо профілактики виникнення конфліктних ситуацій серед учасників освітнього процесу», який пройшов відповідно до плану роботи районного методичного кабінету при відділі освіти Маньківської РДА.

16:09 11.03.2020

Проведено Всеукраїнську українознавчу гру "Соняшник" у закладах загальної середньої освіти району

З метою активного долучення учнівського загалу до кращих здобутків національної культури у її мовному та літературному просторі, формування навичок аналізу мовного та літературного матеріалу, а також для допомоги учням старших класів в опрацюванні методики роботи із тестовими формами контролю, удосконалення роботи з обдарованою молоддю 03 березня 2020 року у закладах загальної середньої освіти району було проведено Всеукраїнську українознавчу гру «Соняшник» – 2020», в якій взяли участь 245 учнів 1 – 11 класів із 11 закладів загальної середньої освіти району, а саме: Маньківської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 – 14, Кищенецької ЗОШ І-ІІІ ступенів – 28, Буцької ЗОШ І-ІІІ ступенів – 48, Вікторівської ЗОШ І-ІІІ ступенів – 23, Нестерівської ЗОШ І-ІІІ ступенів – 16, Подібнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів – 43, Чорнокам’янської ЗОШ І-ІІІ ступенів – 13, Іваньківської ЗОШ І-ІІІ ступенів – 11, Багвянської ЗОШ І-ІІ ступенів – 22, Попівської ЗОШ І-ІІ ступенів – 12, Потаської ЗОШ І-ІІ ступенів - 15.

14:15 10.03.2020

Тренінг Школи професійного розвитку педагогів

Днями для вчителів музичного мистецтва та предмета "Мистецтво" методистом Черкаського ОІПОПП Гловацьким С.В. був проведений тренінг Школи професійного розвитку педагогів "Сучасні підходи до реалізації музично-естетичного компоненту інтегрованого курсу "Мистецтво". У тренінгу взяли участь 27 педагогів району.

14:11 03.03.2020

Районний семінар-практикум вчителів біології та хімії

Відповідно до плану роботи Маньківського районного методичного кабінету 28 лютого 2020 року на базі Подібнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся районний семінар-практикум вчителів біології та хімії з теми «Мотивація навчальної діяльності учнів на уроках природничого циклу шляхом використання між предметних зв’язків».

15:21 28.02.2020

Районний семінар-практикум вчителів інформатики

Відповідно до плану роботи Маньківського районного методичного кабінету 27 лютого 2020 року на базі Молодецької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся районний семінар-практикум вчителів інформатики з теми «Безпечний Інтернет».

08:31 28.02.2020