«Дивокрай» 2018

Період літніх канікул – це завжди гаряча пора для працівників Маньківського позаміського оздоровчого закладу «Дивокрай». Цього року перша табірна зміна, що тривала з 22 червня по 12 липня, зібрала разом більше 50 –ти дітей різного віку з різними талантами та вподобаннями. Завданням для вихователів табору стало забезпечення цікавого, насиченого життя, де би кожна дитина почувала себе комфортно, безпечно, могла проявити та розвинути свої таланти, весело та змістовно відпочити.

14:55 13.07.2018

Участь у фестивалі нескореної Nації «Холодний Яр»

8 липня делегація учнівської молоді Маньківщини, яку представляла Дзензелівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, при організаційній підтримці відділу освіти взяла участь у фестивалі нескореної Nації «Холодний Яр». Ідея кличе крізь покоління. (с. Грушківка Кам'янського району). Даний фестиваль відбувався вчетверте на Черкащині та мав за мету спілкування його учасників з письменниками, лідерами громадської думки, із учасниками бойових дій, ознайомлення із якісною та змістовною українською музикою.

09:04 11.07.2018

Підготовка до впровадження освітньої реформи продовжується

Відділом та закладами освіти району продовжується підготовка до впровадження ключової реформи Міністерства освіти і науки України – Нова українська школа. На даному етапі основна увага зосереджується на створенні умов для здійснення якісного освітнього процесу в недалекому майбутньому- забезпеченні належної матеріально-технічної та навчально-методичної бази, замовленні підручників.

11:22 10.07.2018

Методичні рекомендації до проведення свята Дня знань у 2018-2019 навчальному році

Працівниками Комунального навчального закладу «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» розроблені методичні рекомендації до проведення свята Дня знань у 2018-2019 навчальному році для учнів закладів загальної середньої освіти.

10:55 26.06.2018

Завершення діяльності літніх мовних таборів у Маньківському районі

Одним із нестандартних підходів для забезпечення якісного навчання дітей іноземною мовою є створення літніх мовних таборів. Такі табори покликані спонукати школярів практично застосову­вати знання  отримані протягом навчального року.

15:34 13.06.2018

Англомовний літній табір відпочинку ”FRIENDS” на базі Потаської ЗОШ І-ІІ ст.

Пришкільний англомовний табір відпочинку ”FRIENDS” працював  на базі  Потаської ЗОШ I-II ступенів з 4 червня по 8 червня 2018 року. Начальником табору призначена Микитенко Вікторія Василівна, вчитель англійської мови.

11:12 13.06.2018

Літній мовний табір «World Nature Beauty»

З 29 травня по 11 червня на базі Буцької ЗОШ І-ІІІ ст. працював  літній мовний табір «World Nature Beauty» екологічного спрямування. Метою роботи табору було:

10:05 13.06.2018

Запрошуємо до участі у конкурсі Global Teacher Prize Ukraine

Міністерство освіти і науки України повідомляє, що громадська спілка «Освіторія» вдруге за підтримки Міністерства освіти і науки України проводить цього року конкурс Global Teacher Prize Ukraine, відомий як Нобелівська премія для освітян. Метою конкурсу є відзначення досягнення вчителів, які зробили вагомий внесок у професію.

19:26 12.06.2018

Літній мовний табір “SUNSHINE” на базі Вікторівської ЗОШ I-III ст.

Пришкільний мовний табір “SUNSHINE” працював з 29 травня по 4 червня 2018 року. У таборі відпочивало 11 учнів. Завдання табору полягали у розвитолу комунікативних навичок і праці у колективі, отриманні нових знань та вмінь.  Кожен день мав окрему назву.

12:21 11.06.2018

Військово-патріотичний табір «Козацький гарт»

З 29 травня по 12 червня 2018 року працює військово-патріотичний табір «Козацький гарт» на базі  Маньківського позаміського дитячого оздоровчого закладу «Дивокрай».   В двох табірних змінах  за рахунок літньої практики 145 юнаків та дівчат 10-х класів закладів загальної середньої освіти району поглиблюють  знання з предмета «Захист Вітчизни», набувають військового вишколу,  беруть  участь в спортивно-оздоровчих та військово-патріотичних заходах.

11:45 11.06.2018