РАЙОННИЙ СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ УЧИТЕЛІВ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ

25 квітня 2018 року на базі Іваньківської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся районний семінар-практикум для вчителів фізичної культури «Змагальний та ігровий метод, як засіб фізичного та психологічного розвитку дітей».

16:46 26.04.2018

Районний семінар-практикум соціальних педагогів

24 квітня 2018 року на базі відділу освіти відбувся районний семінар-практикум соціальних педагогів з теми «Соціально-педагогічний супровід дітей, сім’ї яких опинилися в складних життєвих обставинах», який пройшов відповідно до плану роботи районного методичного кабінету при відділі освіти Маньківської РДА.

10:19 25.04.2018

Районний семінар учителів хімії

23 квітня 2018 року на базі Рогівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся районний семінар-практикум учителів хімії на    тему:«Удосконалення фахової майстерності вчителя шляхом використання інтерактивних технологій».

15:31 24.04.2018

РАЙОННИЙ СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ УЧИТЕЛІВ БІОЛОГІЇ

18 квітня 2018 року на базі Іваньківської ЗОШ І-ІІІ ступенів був проведений районний семінар вчителів біології з теми «Використання  цифрових комплексів на уроках природничо-математичного циклу» з метою ознайомлення учасників  семінару з впровадженням нових освітніх технологій у освітньому процесі на уроках біології та продовження колективного пошуку шляхів модернізації освітнього процесу за рахунок впровадження прогресивних інноваційних методик і технологій навчання.

16:45 19.04.2018

Вітаємо з перемогою!

З 26 по 29 березня 2018 року у м.Тернополі відбувся ІV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії.

20:25 02.04.2018

ІІ очна сесія для вчителів початкових класів

27-29 березня на базі Маньківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 23 вчителів початкових класів шкіл Маньківського району, які в 2018-2019 навчальному році будуть працювати з учнями перших класів у Новій українській школі, взяли участь у ІІ (очній) сесії підвищення кваліфікації, яка була організована і проведена відповідно до Типової освітньої програми підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладами післядипломної педагогічної освіти (наказ Міністерства освіти і науки України №36 від 15.01.2018).

15:34 30.03.2018

Районний семінар-практикум логопедів

27 березня 2018 року на базі відділу освіти  відбувся районний семінар-практикум логопедів  з теми «Актуальні питання діагностики та корекції загального недорозвитку мовлення», який пройшов відповідно до плану роботи районного методичного кабінету при відділі освіти Маньківської РДА.

12:45 27.03.2018

Семінар заступників директорів з виховної роботи

Виховна система сучасного закладу освіти – це складна структура, формування якої вимагає наукового підходу. Науковий підхід, в свою чергу, вимагає певної фахової підготовки педагогів, що долучаються до її становлення та розвитку. Саме про особливості становлення, розвитку, функціонування виховної системи школи йшла мова на семінарі заступників директорів з виховної роботи, що був проведений на базі Кищенецької ЗОШ І-ІІІ ступенів.

15:37 26.03.2018