Англомовний табір відпочинку “Sunny World” на базі Іваньківської ЗОШ І-ІІІ ст.

Пришкільний англомовний табір відпочинку “Sunny World” був організований з метою створення для вихованців табору нових можливостей у вивченні та застосуванні англійської мови в щоденному житті через спілкування з однолітками. Табір працює з  29 травня по 07 червня, де   покращують свої  знання мови 15 дітей 7-8 класів.

10:04 11.06.2018

SUMMER LANGUAGE CAMP «DISCOVERY ISLAND»

З 29 травня по 11 червня 2018 року на базі  Дзензелівської ЗОШ I-III ст. працює пришкільний англомовний табір відпочинку «Discovery Island». Щодня учні беруть участь в різноманітних проектах, конкурсах, спортивних заходах.

15:18 08.06.2018

Англомовний табір відпочинку ”SMART TEENS” на базі Молодецької ЗОШ I-III ст.

Пришкільний англомовний табір відпочинку ”SMART TEENS” з денним перебуванням дітей працює на базі Молодецької ЗОШ I-III ст. з 29 травня по 08 червня 2018 року. У таборі відпочиває 26 учнів 8 та 10  класів.

12:25 08.06.2018

Літній мовний табір у Маньківському навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія»

Протягом двох тижнів з 29 травня по 11 червня 2018 року у  Маньківському навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія» організовано роботу літнього мовного табору «Eager Beavers» під девізом «Non stop learning, non stop fun – our summer has begun». Цього літа у таборі відпочивають та змагаються 30 учнів 1 – А (5) та 1 – Б (5) класів гімназії. Кожен день у таборі проходить весело та цікаво. Учні здобувають необхідні мовні навички, спілкуючись іноземною мовою у невимушеній атмосфері, розширюють свій світогляд про культуру англомовних країн.

09:25 07.06.2018

Тиждень психологічної служби у закладах загальної середньої освіти району

Відповідно до річного плану роботи районного методичного кабінету при відділі  освіти Маньківської райдержадміністрації на 2017-2018 навчальний рік, на виконання наказу відділу освіти № 34-ос від 29 березня 2018 року «Про проведення Тижня психологічної служби» та з метою популяризації ролі  психологічної служби серед школярів, педагогів та батьків; інформування учасників  освітнього процесу про завдання практичного психолога та соціального педагога в школі; спонукання учнів до самопізнання через нетрадиційні форми роботи; навчання школярів  відчувати внутрішній світ людини і вміти висловити свої почуття; формування толерантного ставлення молоді до іншої позиції та світосприйняття людини, навички  співпраці та взаєморозуміння; розвитку активної життєвої позиції молодої людини  в закладах загальної середньої освіти району проведено Тиждень психологічної служби.

16:26 06.06.2018

Summer Language Camp “The World We Live In”

З 29 травня по 11 червня 2018 року на базі  Маньківської ЗОШ I-III ступенів №1 працює пришкільний англомовний табір відпочинку ” The World We Live in”. Вихователі мовного табору: Давиденко Л.П., Браславська Л. І., Галінгер В.В., Товкес Т.І. Лубочкова Г.В.

16:18 05.06.2018

Обласний семінар учителів фізичної культури

Наприкінці  травня на базі Звенигородської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІ ступенів-спортивного ліцею відбувся обласний семінар учителів фізичної культури з проблеми «Інноваційні технології – фактор формування ключових компетентностей та підвищення інтересу учнів до занять фізичною культурою та спортом».

08:53 05.06.2018

Маньківський міжшкільний військово-патріотичний табір «Козацький гарт»

29 травня 2018 року розпочав роботу Маньківський міжшкільний військово-патріотичний табір «Козацький гарт», в першій зміні якого набувають військового вишколу 73 юнаків та дівчат 10-х класів закладів загальної середньої освіти Маньківського району.  В період роботи табору  юнаки та дівчата  будуть поглиблювати знання з предмета «Захист Вітчизни», братимуть  участь в спортивних змагання та заходах з військово – патріотичного виховання.

15:40 01.06.2018

Літній мовний табір ”SMILE” на базі Подібнянської ЗОШ I-III ступенів

Пришкільний англомовний табір відпочинку ”SMILE” працює  на базі  Подібнянської ЗОШ I-III ступенів з 29 травня по 11 червня 2018 року. У таборі відпочиває 12 учнів 6-7 класів. Начальником табору призначена Самборська Альвіна Василівна, вчитель англійської мови.

16:34 31.05.2018