Завершення 2017-2018 навчального року

У 2017/2018 навчальному році в районі функціонувало 19 закладів загальної середньої освіти, у яких навчалося 2559 дітей шкільного віку. 136 учнів здобули повну загальну середню освіту, 251- базову середню освіту.

16:30 29.05.2018

Літні мовні табори в закладах загальної середньої освіти Маньківського району

З 29 травня 2018 року час літнього відпочинку та розваг розпочався роботою пришкільних мовних таборів організованих на базі Буцької ЗОШ І-ІІІ ст., Вікторівської ЗОШ І-ІІІ ст., Дзензелівської ЗОШ І-ІІІ ст., Іваньківської ЗОШ І-ІІІ ст., Маньківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, Маньківського НВК «ЗОШ  І-ІІІ ст. - гімназія», Молодецької ЗОШ І-ІІІ ст., Нестерівської ЗОШ І-ІІІ ст., Подібнянської ЗОШ І-ІІІ ст., Рогівської ЗОШ І-ІІІ ст., Чорнокам’янської  ЗОШ І-ІІІ ст., Потаської ЗОШ І-ІІ ст.

09:24 29.05.2018

Літні мовні табори – 2018

Володіння іноземними мовами є важливим інструментом для зростання конкурентоспроможності нашої держави та її європейської інтеграції. Без знання іноземних мов немає ні сучасної науки, ні вищої освіти. Один із нестандартних підходів для забезпечення якісного навчання дітей мовам та здійснення позакласної роботи – це створення літніх таборів з іноземних мов.

23:53 25.05.2018

Змагання з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч» учнівських команд Маньківського району

З метою розвитку дитячо-юнацького футболу в районі щорічно проводяться змагання з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч». У 2018 році команди хлопчиків 4 вікових груп приймали участь в зональних змаганнях в м. Умань, Жашківському районі, м. Ватутіно і смт Маньківка. Після перемоги у напівфінальних обласних змагань з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч» 2018 року, команда хлопців 2004 року народження виборола право брати участь у фінальній частині.

08:56 25.05.2018

У МОН підготували нову модель оцінювання для перших класів

У Міністерстві освіти і науки України розробили нову модель оцінювання в перших класах і надіслали її в школи, що пілотують новий Стандарт початкової освіти. Ця модель ґрунтується на формувальному оцінюванні, що дозволяє оцінити насамперед процес навчання, а не результат (тобто кількість помилок), а також поступ кожного учня. Зокрема, за запропонованим зразком учителі оцінюватимуть, як активно дитина працювала на уроці, чи була допитливою, чи добре співпрацювала з іншими тощо.

08:50 25.05.2018

Моніторинг стану підготовки до навчання учнів 1-х класів у закладах загальної середньої освіти району

З лютого 2018 року в Маньківському районі розпочалася підготовка педагогічних  працівників для роботи в умовах Нової української школи. У лютому, березні 2018 року на базі Маньківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 проведено першу та другу настановчу сесію для вчителів 1-х класів Нової української школи. ІІІ сесія відбудеться з 11 по 15 червня 2018 року. Крім того, на базі КНЗ «ЧОІПОПП» проведені одноденні семінари-тренінги для заступників директорів, що відповідають за початкову ланку, вчителів музичного мистецтва, образотворчого мистецтва, фізичної  культури; 3-х денне навчання для вчителів іноземної мови, які викладатимуть у 1-му класі в 2018-2019 навчальному році.

08:45 25.05.2018

День Європи у Маньківському районі

Відповідно до сучасного етапу взаємовідносин України з Європейським Союзом у закладах загальної середньої освіти Маньківського району з 14-18 травня пройшов тиждень присвячений Дню Європи.

08:34 25.05.2018

Вітаємо переможців ообласної педагогічної виставки «Інноваційний пошук освітян Черкащини - 2018»!

У 2018 році на обласний етап педагогічної виставки «Інноваційний пошук освітян Черкащини» було представлено матеріали 25 педагогів Маньківського району. Під час виставки учителі району презентували свої творчі доробки, навчально-методичні посібники. За підсумками обласного етапу (наказ управління освіти і науки Черкаської облдержадміністрації від 22.05.2018 №117 «Про підсумки проведення ХХІІІ обласної виставки «Інноваційний пошук освітян Черкащини»») освітяни району нагороджені дипломом ЧОІПОПП за представлені на виставку матеріали, які мають  високий рівень методичного забезпечення:

21:55 24.05.2018