Результати ІІ етапу олімпіади з трудового навчання та технологій

23 грудня 2023 року на базі Маньківського навчально-виховного комплексу «Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів-гімназія» Маньківської селищної ради  проведено ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання, технологій. У олімпіаді взяли участь учні  8-11 класів 5 закладів загальної середньої освіти: Маньківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1, Маньківського НВК "ЗЗСО І-ІІІ ступенів-гімназія",  Вікторівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, Молодецького ЗЗСО І-ІІІ  ступенів,  Рогівського ЗЗСО І-ІІІ  ступенів.

11:36 26.12.2023

Вебінар для вчителів біології

Відбувся 20 грудня вебінар для вчителів біології «Мотивація навчальної діяльності учнів через інтеграцію знань»

09:38 21.12.2023

Участь маньківчан у футбольному турнірі

16.12 в м. Монастирище був проведений футзальний турнір пам’яті першого представника Президента України у Монастирищенському районі М.М. Орендарчука.

11:50 18.12.2023