Спільне навчання плюс відпочинок

У Маньківському ЦДЮТ, МАН одночасно було проведено семінар для педагогів-організаторів закладів освіти Маньківської, Буцької, Іваньківської громад та навчання в Школі лідерів.

09:16 18.01.2024

Нарада керівників закладів освіти

Згідно плану роботи 27 грудня  на базі Рогівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів відбулася нарада керівників закладів освіти Маньківської територіальної громади.

09:22 29.12.2023

Змагання з шахів та шашок

23.12.2023 року відділом освіти ,молоді та спорту  Маньківської селищної ради були проведені змагання «Першість Маньківської ТГ з шахів та шашок серед ЗЗСО 2023 р.». У  змаганнях приймали участь учні Рогівського ЗЗСО І-ІІІ ст., Молодецького ЗЗСО І-ІІІ ст., Вікторівського ЗЗСО І-ІІІ ст., Потаського ЗЗСО  І-ІІ ст., Кищенецького ЗЗСО І-ІІІ ст., Дзензелівського ЗЗСО І-ІІІст., Маньківського НВК «ЗЗСО І-ІІІ – гімназія», Маньківського ЗЗСО №1 – всього 42 учасники.

12:12 26.12.2023

Результати ІІ етапу олімпіади з трудового навчання та технологій

23 грудня 2023 року на базі Маньківського навчально-виховного комплексу «Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів-гімназія» Маньківської селищної ради  проведено ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання, технологій. У олімпіаді взяли участь учні  8-11 класів 5 закладів загальної середньої освіти: Маньківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1, Маньківського НВК "ЗЗСО І-ІІІ ступенів-гімназія",  Вікторівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, Молодецького ЗЗСО І-ІІІ  ступенів,  Рогівського ЗЗСО І-ІІІ  ступенів.

11:36 26.12.2023