Футбольний турнір пам’яті Чемінави М.В

25 червня 2023 року у Маньківському спортивному комплексі був проведений «Футбольний турнір пам’яті Чемінави М.В.»,  футболіста та видатного тренера Маньківщини, якого знали і пам’ятають навіть за межами нашої області.

10:43 27.06.2023

Кубок пам’яті футболістів Маньківської ТГ

11 червня  на території Маньківського Спортивного комплексу (стадіон, запасне поле)  відділом освіти, молоді та спорту Маньківської селищної ради був проведений футбольний турнір серед ветеранів «Кубок пам’яті футболістів Маньківської ТГ» в форматі 7+1.

08:51 13.06.2023

День відкритих дверей у позашкіллі

6 червня у закладах позашкільної освіти громади пройшов День відкритих дверей для учнів Добрянського та Нестерівського закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів.

14:53 07.06.2023

Святкове дійство до Дня захисту дітей

1 червня вихованці Маньківського ЦДЮТ, МАН за участю Маньківського НВК "ЗЗСО І-ІІІ ступенів-гімназія" та Маньківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 провели святкове дійство «Живіть у мирі та любові,  як у одній родині, у чудовій і квітучій любій Україні!» для дітей Маньківської громади та її гостей.

16:40 05.06.2023